انواع ایمیل های متصل به اپل آیدی

در این مطلب می خواهیم انواع ایمیل هایی که شما می توانید پس از خرید اکانت اپل ایدی از آنها استفاده کنید و به آن ها متصل شوید را نام ببریم . شما می توانید به سه نوع ایمیل دسترسی داشته باشید که به شرح زیر می باشد :

آدرس ایمیل اصلی اپل آیدی

این ایمیل آدرس همان ایمیلی است که به همراه پسورد برای اتصال به سرویس های اپل و ورود به حساب کاربریتان استفاده میکنید و البته این همان ایمیل اصلی اپل آیدی شما می باشد. هنگامی که شما یک اپل آیدی میسازید یک ایمیل ارائه میدهید. این آدرس ایمیل همان اپل آیدی شماست و همان نام کاربری است که در سرویس های اپل نظیر آیکلود با آن ورود می کنید.

آدرس ایمیل اضافه یا Additional email addresses

این ایمیل آدرس برای این موضوع استفاده میشود تا دیگران بتوانند شما را در سرویس های مختلف اپل مانند iMessage یا Game Center یا FaceTime پیدا کنند. بسیاری از ما بیش از یک ایمیل داریم که دوستان یا خانواده ما از طریق آن با ما در ارتباطند. برای اضافه کردن ایمیل آدرس اضافه به اپل آیدی خود ابتدا از طریق id.apple.com وارد حساب کاربری خودتان شوید. سپس روی Edit در بخش Account کلیک کنید. زیر Reachable at روی لینک Add an Email Address کلیک کنید و ایمیل جدید را در این بخش اضافه کنید. پس از این کار ایمیلی برای شما از طرف اپل ارسال خواهد شد. آن ایمیل حاوی یک کد شش رقمی برای تایید هویت دارنده ایمیل آدرس بوده که آن را در سایت اپل وارد میکنید و روی دکمه Verify کلیک میکنید.

آدرس ایمیل نجات یا Rescue Email Address

شما این انتخاب را دارید تا فقط یک ایمیل آدرس نجات را به حساب کاربریتان فقط برای مسائل امنیتی اضافه کنید. از این ایمیل برای بازگردانی سوالات و پاسخ های امنیتی استفاده می شود .

 اگر ایمیل آدرس نجات نداشته باشید باید با تیم پشتیبانی اپل تماس تلفنی بگیرید تا مشکل سوالات امنیتی حل شود. تمام مسائل امنیتی مرتبط نیز از طریق این ایمیل آدرس برای شما ارسال میشود.

برای اضافه کردن ایمیل آدرس نجات مراحل زیر را دنبال کنید.

 فروش آنلاین اپل ایدی

از طریق id.apple.con وارد حساب کاربری خود شوید . روی لینک Edit در بخش Security کلیک کنید. ممکن است از شما پاسخ به یک یا چند سوال امنیتی درخواست شود. پس از پاسخ زیر Rescue Email روی Add an Email Address کلیک کنید و سپس ایمیل نجات را وارد کنید. بعد از این کار اپل برای آن ایمیل یک کد شش رقمی تایید ارسال میکند. کد را برای مرحله بعد وارد کنید و روی دکمه Verify کلیک کنید.

اگر می خواهید ایمیل نجات را تغییر دهید Change Email Address را در زیر آدرسی که میخواهید تغییر دهید بزنید و سپس ایمیل جدید را وارد کنید و پس از دریافت ایمیل تایید کد شش رقمی را برای مرحله بعد وارد کنید. در صورتی که میخواهید ایمیل نجات را حذف کنید روی دکمه ضربدر کنار ایمیل آدرس کلیک کنید.

جستجو در سایت

دسته بندی ها

سبد خرید

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!