3 راه بسیار ساده برای صرفه جویی در هر GIF بر روی آی فون رایگان قسمت اول

 

هر چند این روش بسیار ساده است و به هیچ گونه دانش تکنولوژی خاصی نیاز نیست، آن را می توانید به جای زمان مصرف زمانی که شما نیاز به صرفه جویی در اجازه دهید بگویم 20 فایل های gif. به همین دلیل آن خواهید بود بسیار بهتر به استفاده از یک برنامه خاص.

GIFwrapped یک برنامه رایگان که به شما امکان پیدا، دانلود و فروشگاه اینترنتی GIF تصاویر است. این نرم افزار دارای یک مرورگر ساخته شده است در با کمک آن شما می توانید برای تصاویر به طور مستقیم از برنامه جستجو کنید. روش دیگر، اگر شما ترجیح می دهید سافاری و یا هر مرورگر وب دیگری، شما می توانید لینک مستقیم GIF کپی کنید و آن را به GIFwrapper وارد کنید. به محض این که تصویر خود را به طور کامل لود شده، روی دکمه در گوشه بالا سمت راست را انتخاب کنید و “ذخیره به کتابخانه”.

پس از آن به کتابخانه (گوشه پایین سمت چپ) بروید و بررسی کنید GIF خود را. در صورتی که شما یک حساب Dropbox، شما می توانید آن را به GIFwrapper اضافه کردن به ارسال فایل های جدید خود را به طور مستقیم به ذخیره سازی ابر خود را. همانطور که می بینید این روش بسیار ساده است و خود نرم افزار به نظر می رسد کاملا خوب است. با این حال، یک زن و شوهر از اشکالاتی وجود دارد: تبلیغات در نسخه رایگان. نتایج جستجو نیست خوب (بهتر است استفاده از جستجوی گوگل و یا یک لینک مستقیم GIF رب). ذخیره GIF با GifPlayer رایگان GifPlayer نسخه رایگان یک برنامه بیشتر شما می توانید برای ذخیره تصاویر GIF بر روی آی فون است. این عمل به تقریبا مانند kharide apple id  ،  GIFWrapper   . شما هم می توانید رب لینک GIF به این برنامه و یا استفاده از جستجوی گوگل برای پیدا کردن یک تصویر لازم در یک مرورگر ساخته شده است در. انتخاب “باز کردن” اگر شما می خواهید به تماشای تصویر را دوباره قبل از دانلود و یا “ذخیره انیمیشن” هنگامی که شما نیاز به تنها یک تصویر را ذخیره کنید بدون چک کردن آن است. شما همچنین می خواهید یک نوع “جستجوی پیشرفته ذخیره انیمیشن” که به شما امکان یک نام دلخواه برای GIF خود را تنظیم کنید.

GifPlayer مانند GIFWrapper تمام فایل های gif دانلود در برنامه نگه می دارد، خرید اپل ایدی ارزان اما شما همیشه می توانید آنها را از طریق پیام، ایمیل ارسال، ذخیره به رول دوربین و یا اختصاص به تماس با تلفن. لطفا توجه کنید که در صورت رول دوربین و تلفن تماس تصویر نمی خواهد متحرک.

همانطور که برای تنظیمات اضافی، GifPlayer سفارشی سازی بهتر فراهم می کند. اول از همه، شما می توانید یک رمز عبور 4 رقمی برای محافظت از اطلاعات خود را تنظیم کنید. دفعه بعد که شما شروع برنامه، شما باید رمز عبور خود را وارد کنید. سعی کنید به آن را فراموش نکنید! برای کسانی که دوست دارید به تماشای GIF چندین بار، یک گزینه پخش معکوس وجود دارد. فقط آن را روشن و شما نمی خواهد که به ضربه بزنید تصویر به آن بازی دوباره. صفحه اصلی – علاوه بر این، شما می توانید پس زمینه برنامه در صورتی که شما یک پیش فرض سفید و چه بزرگ را دوست ندارد سفارشی. به طور پیش فرض است یک پیشنهاد به خرید یک نسخه PRO این برنامه، هر چند شما به راحتی می توانید آن را به هر سایت دیگر که دوست دارید تغییر وجود دارد. موتور جستجو نیز متغیر است. شما می توانید در میان گوگل، یاهو، بینگ و یا را انتخاب نمایید.

و البته، شما می توانید حساب Dropbox خود را برای ارسال فایل های gif جدید خود را به آن و مطمئن شوید فروش اپل آیدی که شما آنها را از دست دادن نیست اضافه کنید. همانطور که برای نقطه ضعف، دو نفر از آنها وجود دارد: تبلیغات در نسخه رایگان. مقدار از فایل های ذخیره شده در نسخه رایگان محدود به 8. است آیا شما این مقاله مفید است؟ سپس آن را با دوستان خود به اشتراک و اجازه دهید آنها ذخیره فایل های gif بر روی آی فون به آسانی به عنوان شما در حال حاضر!

جستجو در سایت

دسته بندی ها

سبد خرید

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!