شرکت اپل در سپتامبر 2017 از محصول جدید خود به نام ایرپاور (airpower) رونمایی کرد که در یک زمان می‌توانست آیفون‌های مدرن را به همراه اپل واچ و ایرپادهای بی‌سیم شارژ نماید.

این شارژر بی‌سیم قرار بود در سال 2018 آماده عرضه شود. ولی پس از گذشت بیش از 10 ماه از سال 2018 این محصول  هنوز به بازار عرضه نشده است. البته برخی از تحلیلگران به این نتیجه رسیده اند که اپل در تولید airpower با مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری مواجه شده است و به همین خاطر امکان عرضه آن را ندارد.

در این حال (مینگ چی کو) که یکی از تحلیلگران شرکت اپل می باشد اعلام نموده که این شرکت احتمالاً این محصول را در روزهای انتهایی سال 2018 و هنگام تعطیلات آخر سال آماده عرضه می‌کند. البته این تحلیلگر اعلام نموده که احتمال دارد به خاطر بعضی از مشکلات مربوط به تأمین قطعات این محصول، اپل در اوایل سال 2019 این محصول را آماده عرضه نماید.

با این وجود در صورت عرضه ایرپاور، اپل حتماً کیس مبتنی بر شارژر بی‌سیم ایرپادهای بی‌سیم را نیز آماده عرضه به بازار می‌کند. از سوی دیگر، امکان شارژ سریع به صورت بی‌سیم نیز از طریق آپدیت‌های نرم افزاری به کاربران آیفون‌های جدید ارائه خواهد شد. ایرپاور می‌تواند آیفون 8، آیفون 8 پلاس، آیفون ایکس، آیفون XS و آیفون XS Max را به صورت بی‌سیم و سریع شارژ کند.

  • مدیریت
  • آبان 5, 1397
  • 318 بازدید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

سبد خرید

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!