تا با توانایی، شما نمی خواهید آن را به پایین. بنابراین نازک و سبک، شما نمی خواهد که به.

 نخستین چیزی که شما متوجه است چگونه فوق العاده باریک و سبک آن است. ipad air 2 غیرممکن نازک 6.1 میلیمتر است، و آن اپل نازکترین ما همیشه. و آن را کمتر از نیم کیلو وزن. پس از آن را آسان تر به گرفتن در یک دست و با شما در هر نقطه.

 ابتکار و خلاقیت باعث می شود آن نازک است.

آلومینیوم باعث می شود آن قوی است.

 هنگامی که آن را چهار سال پیش معرفی شد، اپل اصلی تعیین استاندارد برای لاغری و سبکی. از آن به بعد، اپل تبدیل شده است حتی نازک تر و سبک تر است. اما به لطف بدنه آلومینیومی با دوام آن، ipad air 2 استحکام CE Fi در پیگیری لاغری قربانی است. از لحظه ای که شما آن را انتخاب کنید تا، شما احساس می کنید که چگونه محکم و سفت و سخت آن است.

 ipad air 2 مقایسه با مدل های قبلی.

نه فقط یک صفحه نمایش نازک تر است.

یک صفحه نمایش بهتر

نمایش بر روی نسل های قبلی از خزید اپل آیدی سه مولفه جداگانه استفاده می شود. ipad air 2 تغییر همه که، ترکیب این سه لایه را تنها در یک. این حذف شکاف بین لایه ها، همراه با RE داخلی FL ectance توسط کسانی که شکاف ایجاد می شود. نتیجه؟ رنگ ها غنی تر، کنتراست بیشتر است، و تصاویر واضح تر و روشن تر.

 مطالب خود را، در ngertips Fi خود رادر سایت فروش اپل ایدی مشاهده نمائید.

لایه LCD در حال حاضر به چشم خود را (و انگشت خود را) نزدیک تر است، تا زمانی که صفحه نمایش را لمس این احساس به عنوان اگر شما در حال لمس کردن مطالب خود را. و ما حساسیت صفحه نمایش بهبود یافته ام، پس از آن آهنگ های انگشت خود را حتی دقیق تر، به ویژه هنگامی که شما را از حرکات سریع است. که به معنی همه چیز شما را انجام دهید – بازی بازی ها، سور فی نانوگرم در وب، با بهره گیری از عکس ها و فیلم ها – شخصی تر، فوری و همهجانبه است.

کمترین بازتاب ectance هر قرص ( ساخت اپل ایدی )

ipad air 2 ویژگی های یک پوشش ضد بازتاب سفارشی طراحی شده است که کاهش تابش خیره کننده 56 درصد، و آن را به حداقل بازتاب موثر تبلت در جهان است. عملا در هر نوع از محیط زیست – O FFI CES، کلاس های درس، خارج از منزل – همه چیز واضح تر و بیشتر قابل خواندن است.

جستجو در سایت

دسته بندی ها

سبد خرید

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!