iPhone XR که در میان گوشی های اپل دارای کمترین قیمت می باشد و فقط از 3 گیگابایت رم اجرایی بهره می برد. ولی گوشی Galaxy Note9 دارای 5 گیگابایت رم می باشد که از لحاظ تئوری باید سرعت اجرایی بیشتری نسبت به iPhone XR داشته باشد.

اما نتایج و بررسی های انجام شده از تست‌های سخت افزاری و نرم افزاری این دو گوشی نشان می‌دهد که iPhone XR ارزان قیمت‌ترین تلفن هوشمند سال 2018 اپل توانسته Galaxy Note9 پرچم‌دار تلفن‌های هوشمند شرکت سامسونگ را شکست دهد.

این بررسی ها نشان می دهد iPhone XR در تست‌های سرعت توانسته 14 ثانیه سریع تر از Galaxy Note9 پردازش‌های مختلف را انجام دهد. طی انجام این تست مشخص شده که iPhone XR با وجود اینکه رم کمتری نسبت به Galaxy Note9 دارد اما در اجرای اپلیکیشن‌ها و بازی‌های مختلف مانند Subway Surfers، Flip Diving، اکسل، ورد و… عملکرد سریع‌تر و بهتری داشته است. همچنین در تست‌های مربوط به اجرای اپلیکیشن‌های کاربردی مانند ادوبی پریمیر، فیس بوک و اپلیکیشن رسمی دوربین، iPhone XR نزدیک 15 صدم ثانیه سرعت بیشتری برای باز کردن آن‌ها دارد.

این موضوع نشان دهنده آن است که اپل در تولید آیفون‌ها سعی بیشتری کرده تا سخت افزار و نرم افزار و چینش قطعات مختلف را به صورت بهینه‌تر و سازگارتر انتخاب نماید.

در نتیجه، یک آیفون با 3 گیگ رم قدرت و توان اجرایی بهتری نسبت به یک تلفن هوشمند اندرویدی با مشخصات مشابه دارد.

  • مدیریت
  • آبان 15, 1397
  • 368 بازدید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

سبد خرید

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!