شرایط و قوانین استفاده از خدمات و محصولات به سیب

قوانین عمومی

تعریف مشتری یا کاربر

تعریف فروشنده و شرایط کالاهای فروشندگان

ارتباط الکترونیکی

سیاست‌های رعایت حریم شخصی

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

قوانین خرید اپل آیدی

شرایط خریداری کارت هدیه
خسارت در هنگام حمل و نقل
سرویس مهلت تست ۷ روزه به سیب
نظرات کاربران
محتوا
سیاست قیمت گذاری

شرایط گارانتی قطعات موبایل

قوه قهریه

 

ورود کاربران به وب‏‌سایت به سیب هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری به سیب و سایر خدمات ارائه شده توسط به سیب به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات به سیب است .

توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین به سیب از سوی کاربر است .
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود .

 

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های به سیب منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های به سیب تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات به سیب اقدام نماید .

 

تعریف فروشنده و شرایط کالاهای فروشندگان

محصولات ارایه شده در وب‌سایت، یا توسط به سیب از شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی خریداری و عرضه می‌شود و یا برخی فروشندگان با به سیب همکاری می‌کنند و محصولات خود را به‌واسطه این فروشگاه اینترنتی، به صورت آنلاین به فروش می‌رسانند .

منظور از کالای فروشندگان، گروه دوم است و فروشنده، شخصی حقیقی یا حقوقی است که محصول خود را در وب‌سایت به سیب عرضه کرده، به فروش می رساند . همچنین اعتبار فروشنده‌ها توسط به سیب بررسی و مدارک مورد نیاز از ایشان اخذ می‌شود .

– مسئولیت‌های مربوط به کیفیت ، قیمت ، محتوا ، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول بر عهده فروشندگان است .
– فاکتور کالاهایی که توسط فروشندگان در سایت عرضه می‌شود ، در صورت درخواست خریدار توسط فروشنده ارسال می‌شود .
– خریداران حداکثر تا 2 روز بعد از ثبت سفارش و قطعی شدن آن، فرصت دارند درخواست ارسال فاکتور را ثبت کنند .
– سفارش‌هایی که دارای حداقل یک کالا از فروشندگان باشند و تا ساعت 16 هر روز کاری نهایی شوند ، حداقل 2 روز کاری بعد (طبق زمان تحویل اعلام‌شده در سایت) در تهران و شهرستان‌ها، ارسال خواهند شد .
– 2 روز کاری فاصله زمانی تحویل برای کالاهای فروشندگان، به معنای این است که در صورت خرید کالای فروشندگان ، شروع پردازش سفارش حداکثر 1 روز پس از زمان سفارش‌گذاری در به سیب است .
– منظور از 2 روز کاری ، زمان آماده‌ سازی و ارسال کالا به انبار به سیب توسط فروشنده است ، که امکان دارد این زمان بسته به نوع کالا تغییر یابد .
– در صورت بروز تاخیر در پردازش سفارش شما ، این موضوع از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی شده و به سیب تلاش خواهد کرد محصول/محصولات مورد نظر شما را ظرف 48 ساعت تامین کند ، درصورت عدم تامین کالا بعد از 48 ساعت، اقلام در انتظار تامین سفارش شما بصورت سیستمی لغو خواهد شد .
– در شرایط خاص مثل فروش شگفت‌انگیز ، احتمال لغو شدن سفارش مربوط به محصولات فروشندگان به دلایلی مانند اتمام موجودی کالا وجود دارد و به سیب مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش را متوقف کند .
– در صورتی‌که به سیب تخفیف به شرط خرید تا سقف خاصی را اعلام کرد (Discount Voucher) ، میزان خرید از کالاهای فروشندگان محاسبه نمی‌شود و این کالاها مشمول استفاده از این تخفیف‌ها نمی‌شوند .
– نحوه برگشت از فروش کالاهای فروشندگان طبق رویه به سیب است ، با این تفاوت که فروشنده مسئولیت هرگونه عدم مطابقت را به عهده می‌گیرد .
– به کالاهای فروشندگان تخفیف سازمانی تعلق نمی‌گیرد .
– خدمات پس ‌از‌ فروش به سیب تنها درصورتی درخواست مشتری مبنی بر بازگرداندن کالای فروشندگان را می‌پذیرد که پلمپ محصول از بین نرفته باشد .

 

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات به سیب استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به به سیب ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد ، شما موافقت می‌‏کنید که به سیب به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد .

همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد .

جهت اطلاع‌رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد به سیب برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید . در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه به سیب را در پروفایل خود لغو کنند .

توجه داشته باشید که 30006132132133  تنها شماره‌‌ ای  است که به سیب از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند .

همچنین این شماره‌ سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه به سیب را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد .

همچنین ممکن است به سیب از طریق شماره 30006132132133 برای برخی کاربران یا مشتریان خود ، سوال نظرسنجی ارسال کند .

بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان به سیب، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام به سیب است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به behsib.com@gmil.com اطلاع دهید .

 

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

به سیب به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند .

در واقع با استفاده از سایت به سیب ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید .

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات به سیب ، مانند متن ، گرافیک ، آرم ، آیکون دکمه ، تصاویر ، ویدئوهای تصویری ، موارد قابل دانلود و کپی ، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط به سیب جزئی از اموال به سیب محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار به سیب است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی ، حق پیگرد قانونی را برای به سیب محفوظ می‏‌دارد .

کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات ، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت به سیب و یا هر یک از خدمات و یا مطالب ، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری ، هر گونه استفاده از داده کاوی ، روبات ، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای به سیب محفوظ است .

در صورت استفاده از هر یک از خدمات به سیب ، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است .

به سیب محصولاتی مناسب استفاده افراد زیر 18 سال به فروش می‏‌رساند و در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوان‌‏تر هستند می‌‏باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی ، به خرید و پرداخت اقدام کنند .

توجه داشته باشید که به سیب یکی از برندهای زیر مجموعه شرکت بهسون به نشانی اینترنتی www.behson.com می باشد که امکان دارد در جهت مشتری مداری از طریق بهسون نیز جهت کنترل کیفیت و تبلیغات و اطلاع رسانی به شما کاربر و مشتری عزیز از اطلاعات تماس شما استفاده گردد .

 

ثبت ، پردازش و ارسال سفارش

– روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته ، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند .

به سیب به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد .

– کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت به سیب به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند . به سیب همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده ، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد .

با وجود این ، در صورتی که موجودی محصولی در به سیب به پایان برسد ، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای به سیب محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده ، محصول دیگری را جایگزین کند .

– در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری ، مبلغ پرداخت شده طی حداقل 72 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد .

– به سیب مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید ، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری ، پردازش و ارسال می‌‏شود . حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی ، برای به سیب محفوظ است .

– در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت به سیب ، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری ، برای به سیب محفوظ است . به سیب در اسرع وقت وجوه دریافتی را طی حدافل 72 ساعت کاری به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت به سیب می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت .​

– کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود ، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند . بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست ، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود . بنابراین درج نشانی ، ایمیل و شماره تماس‌ های همراه و ثابت توسط مشتری ، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد ، به سیب جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری ، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند . همچنین ، مشتریان می‌توانند نام، نشانی و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد ، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد .

– کاربری هر مشتری شامل نام و نام خانوادگی باید با اطلاعات مدارک شناسایی مطابقت داشته باشد و در صورت عدم تطابق ، فروشگاه‌‌های اینترنتی مجاز به ارائه خدمات به این گروه از مشتریان نخواهد بود . لذا خریداران محترم می بایست با ارائه تصویر کارت ملی خود و خرید از طریق کارت بانکی متعلق به شخص خریدار که با هویت سفارش دهنده در تطابق می باشد ، اقدام به ثبت سفارش نمایند .

لازم به ذکر است که این امر به منظور جلوگیری از سواستفاده‌های احتمالی و مواردی نظیر جلوگیری از خرید با کارت‌های سرقت شده و موارد مشابه در نظر گرفته شده است .

– با توجه به ثبت سیستمی سفارش ، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن از جمله تغییر فاکتوری که به نام شخص حقیقی صادر شده، به نام شخص حقوقی وجود ندارد. بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت سفارش ، نسبت به این مساله دقت لازم را داشته باشند و اگر نیاز دارند که فاکتور به نام حقوقی برای آنها صادر شود ، هنگام ثبت سفارش خود ، با انتخاب گزینه ” تکمیل اطلاعات حقوقی ” و وارد کردن مشخصات سازمان موردنظر، برای خرید سازمانی و دریافت فاکتور رسمی اقدام کنند.

همچنین نشانی که خریدار به عنوان آدرس تحویل‌گیرنده ثبت یا انتخاب می‌کند ، در فاکتور درج خواهد شد و لازم است درخواست کنندگان فاکتور به نام شخص حقوقی هنگام ثبت سفارش به این نکته توجه کافی داشته باشند ، چرا که تغییر نشانی درج شده روی فاکتور پس از پردازش و تایید سفارش ، به هیچ عنوان امکان‌پذیر نخواهد بود .

– امکان پرداخت در محل برای سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال است ، وجود ندارد و لازم است پیش از ارسال ، مبلغ اینگونه سفارش‌ها از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شود .

– از آنجا که به سیب یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است ، سفارش یک کالا به تعداد بالا ، مغایر با هدف مصرف خریدار است ، در صورت ثبت این مورد و یا سفارشاتی که با تعداد اقلام بالایی همراه هستند ، لازم است پیش از ارسال ، سفارش مشتریان ابتدا توسط به سیب بررسی و در صورت تایید ، پردازش گردد . در این موارد پرداخت وجه و تسویه ، قبل از ارسال کالا الزامی است ؛ درغیر اینصورت سفارشات با هماهنگی مشتری کنسل شده و در صورت واریز وجه، مبلغ پرداخت شده طی حداقل 72 ساعت کاری به حساب مشتری عودت داده خواهد شد .

– تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه ، کافی نت ، رستوران ، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است نشانی تحویل ، دقیق و قابل استناد باشد .

– در صورت خرید اعتباری  (استفاده از کد تخفیف یا ووچر)  پس از نهایی شدن سبد ، از نظر قانونی امکان اعمال تغییر در سبد خرید ، و تغییر مبلغ فاکتور به دلایل انصراف از خرید، حذف یا تغییر کالا یا تعداد کالا وجود ندارد و اگر مشتری درخواست هرگونه تغییری را داشته باشد ، ووچر یا کد تخفیف باطل خواهد شد و امکان برگرداندن مبلغ آن وجود ندارد .

– در رابطه با سرویس تحویل اکسپرس فروشگاه اینترنتی به سیب ، سفارش درب اصلی ساختمان ( منتهی به خیابان )  تحویل داده می‌شود .

– لازم به ذکر است افزودن کالا به سبد خرید به معنی رزرو کالا نیست و هیچ گونه حقی را برای مشتریان ایجاد نمی‌کند . همچنین تا پیش از ثبت نهایی ، هرگونه تغییر از جمله تغییر در موجودی کالا یا قیمت ، روی کالای افزوده شده به سبد خرید اعمال خواهد شد .

بنابراین به مشتریانی که تمایل و تصمیم به خرید قطعی دارند ، به‌ویژه درباره کالاهای ارائه شده تحت عنوان شگفت‌انگیز که دارای محدودیت تعداد هستند ، توصیه می‌شود در اسرع وقت سفارش خود را نهایی کنند تا با اتمام موجودی یا تغییر قیمتی کالاها روبرو نشوند .

شایان ذکر است سفارش تنها زمانی نهایی می‌شود که کاربران کد سبد خرید ( dkc ) سفارش خود را دریافت کنند و بدیهی است که به سیب هیچ‌گونه مسوولیتی نسبت به کالاهایی که در سبد خرید رها شده است ، ندارد .

 

خسارت در هنگام حمل و نقل

به سیب همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد . با توجه به بسته‌بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع رسانی از طریق سرویس پیام کوتاه) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است .

آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش به سیب اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش به سیب ارسال شود .

برای اطلاعات بیشتر به صفحه رویه‌های بازگرداندن کالا مراجعه کنید .

 

سرویس مهلت تست ۷ روزه به سیب

در راستای ایجاد سرویس‌‏های ارزش افزوده ، به سیب با همکاری کلیه تامین‏‌ کنندگان خود این امکان را ایجاد نموده تا کلیه کالاهایی که نیاز به تست دارند ، تا 7 روز پس از تحویل، دارای فرصت تست باشند و هر گونه نقص فنی در دستگاه شامل سرویس تعویض بدون قید و شرط و فراتر از سرویس گارانتی محصول، می‏‌شود .

لازم به توجه است که ایرادهای اعلام شده توسط مشتری ( در مواردی که مرجوعی سلیقه ای نیست )، توسط کارشناسان خدمات پس از فروش به سیب کنترل و بررسی می‏‌شود در صورت تائید وجود نقص فنی ، کالا مشمول استفاده از سرویس بازگشت وجه می‏‌شود . در غیر اینصورت در صورت تمایل مشتری کالا برای مشتری دوباره ارسال خواهد شد .

آسیب‏‌های فیزیکی ناشی از حمل و نقل برطبق رویه ها در لحظه تحویل به مشتری و یا 24 ساعت پس از آن تحویل کالا اعلام گردد . درغیر این صورت جهت تایید درخواست مرجوعی نیاز به ارسال مستندات شفاف می باشد .

برای تسریع در استفاده از سرویس مرجوعی و تعویض 7 روزه به سیب ، دقت فرمایید که کالا به ‏خوبی بسته‌بندی و در شرایط اولیه باشد ، لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود .

در صورتی که موجودی کالای آسیب دیده در به سیب به اتمام برسد ، و به سیب امکان تعویض کالای آسیب دیده با کالای جایگزین را نداشته باشد ، می‌تواند مبلغ کالا را به حساب خریدار استرداد نماید .

 

ضوابط و مسئولیت‌های مربوط به فروش محصولات آرایشی و بهداشتی

 

– اطلاعات هر محصول آرایشی بهداشتی در وب‌سایت به سیب ، صرفاً برای اطلاع‌رسانی است و جنبه مشاوره ندارد. خریدار باید قبل از استفاده از مواد آرایشی بهداشتی نسبت به کسب اطلاعات حرفه‌ای و اخذ مشاوره از متخصص مربوط اقدام کند .

همچنین ، نظراتی که کاربران در خصوص کالا در وب­‌سایت درج کرده‌اند ، تجربه یا اطلاعات شخصی افراد است و برای آنها و به سیب مسئولیتی ایجاد نمی‌کند . همچنین به سیب مسئولیتی در قبال درستی اطلاعات فراهم شده روی بسته‌بندی کالا ندارد و مسئولیت آن با شرکت تولیدکننده کالاست .

– درصورت عدم آگاهی ، اطلاع و ناتوانی مشتری در استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی و یا ایجاد خسارت نسبت به خود یا محصول، تمامی مسئولیت­‌های آن بر عهده مشتری است و فروشگاه به سیب در این خصوص هیچگونه تعهدی نخواهد داشت .

– به سیب نسبت به عوارض جسمی و بیماری‌های ناشی از استفاده محصولات آرایشی و بهداشتی ( از قبیل حساسیت‌های پوستی، جراحات و … ) مسئولیت و پاسخگویی ندارد . انجام پیگیری‌های لازم باید توسط مشتری و از طریق شرکت‌های مربوط

( نمایندگی‌ها و تامین‌کنندگان رسمی کالا ) انجام شود .

برای اطلاعات بیشتر به صفحه رویه‌های بازگرداندن کالا مراجعه کنید .

 

نظرات کاربران

هدف از ایجاد بخش نظرات در به سیب، اشتراک‌گذاری تجربه‌ی خرید و کاربری محصولاتی است که به فروش می‌رسد . بدیهی است بخش نظرات به سیب با دیگر سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی متفاوت است . در این بخش ، هر کاربر مجاز است در چهارچوب شرایط و قوانین سایت ، نظرات خود را به اشتراک بگذارد و پس از بررسی کارشناسان تایید ، نظرش را روی سایت مشاهده کند . بدیهی است که اگر قوانین سایت در نظرات کاربری رعایت نشود ، تایید نمی‌شوند و در نتیجه در سایت به نمایش درنمی‌آیند .

به سیب در قبال درستی یا نادرستی نظرات منتشرشده در این قسمت ، هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد . نمایش نظرات کاربران در سایت به‌هیچ‌وجه به معنی تایید فنی به سیب درباره‌ی محتویات نظر نیست ؛ لذا از کاربران محترم تقاضا می‌شود ، نظرات را اصل و پایه‌ی انتخاب و تصمیم‌گیری خود قرار ندهند .

 

شرایط و قوانین درج نظر در بخش نظرات کاربران

۱. فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید . بهتر است از فضای خالی (Space) بیش از حد معمول، کشیدن حروف یا کلمات، استفاده‌ی مکرر از یک حرف یا کلمه، شکلک و اموجی در متن خودداری کنید .
۲. برای نظر یا نقد و بررسی خود عنوانی متناسب با متن انتخاب کنید. یک عنوان خوب کاربران را برای خواندن نظر شما ترغیب خواهد کرد .
۳. نقد کاربران باید شامل قوت‌ها و ضعف‌های محصول در استفاده‌ی عملی و تجربه‌ی شخصی باشد و مزایا و معایب به‌صورت خلاصه و تیتروار در محل تعیین‌شده درج شود. لازم است تا حد ممکن از مبالغه و بزرگ‌نمایی مزایا یا معایب محصول خودداری کنید .
۴. نقد مناسب ، نقدی است که فقط معایب یا فقط مزایا را در نظر نگیرد ؛ بلکه به‌طور واقع‌بینانه معایب و مزایای هر محصول را در کنار هم بررسی کند .
۵. با توجه به تفاوت در سطح محصولات مختلف و تفاوت عمده در قیمت‌های آن‌ها ، لازم است نقد و بررسی هر محصول با توجه به قیمت آن صورت گیرد ؛ نه به‌صورت مطلق .
۶. جهت احترام‌گذاشتن به وقت بازدیدکنندگان سایت ، لازم است هنگام نوشتن نقد ، مطالب غیرضروری را حذف کرده و فقط مطالب ضروری و مفید را در نقدتان لحاظ کنید .
۷. با توجه به ساختار بخش نظرات ، از سوال‌کردن یا درخواست راهنمایی در این بخش خودداری کرده و سوال یا درخواست راهنمایی خود را در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید .
۸. کاربران ارسال‌کننده‌ی نظر موظف‌اند از ادبیات محترمانه استفاده کرده و از توهین به دیگر کاربران یا سایر افراد پرهیز کنند . بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افراد و استفاده از کلمات نامناسب، باعث تاییدنشدن نظر کاربر می‌شود .
۹. قسمت نظرات سایت ، با تالارهای گفت‌وگو (فروم) متفاوت است ؛ لذا برای حفظ ساختار، مباحث خارج از چهارچوبی که حالت بحث و گفت‌وگو دارد ، تایید نخواهد شد .
۱۰. تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند ؛ لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانب‌دارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظردهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد کنید . هر کاربر تنها می‌تواند نظر خود را عنوان کرده و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار کند .
۱۱. از طریق نمودار تغییر قیمت در سایت می‌توانید از تغییرات قیمت آگاه شوید ؛ لذا به‌هیچ‌وجه در بخش نظرات مبلغ «قیمت» را ذکر نکرده ، درباره‌ی آن سؤال نکنید و نظری ندهید .
۱۲. در نظرات خود ، از بزرگ‌نمایی یا اغراق درباره‌ی قوت‌ها یا ضعف‌های محصول خودداری کنید . بدیهی است تا حد ممکن هرگونه نظر مبالغه‌آمیز یا به دور از واقعیت تایید نخواهد شد .
۱۳. با توجه به مسئولیت سایت در قبال لینک‌های موجود در آن ، نباید لینک سایت‌های دیگر را در نظرات خود ثبت کنید . دقت داشته باشید تا جای ممکن از هرگونه لینک‌دادن (فرستادن) دیگر کاربران به سایت‌های دیگر و درج ایمیل یا نام کاربری شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید .
۱۴. تنها نظراتی تایید خواهند شد که مرتبط با محصول موردنظر باشند ؛ لذا بحث‌های متفرقه و غیرمرتبط با محصول را مطرح نکنید .
۱۵. کاربران می‌توانند نقد خود به هر بخش از به سیب را در قسمت مربوط اعلام کنند ؛ لذا هیچ‌گونه نقدی را درباره‌ی سایت یا خدمات آن در قسمت نظرات ننویسید .
۱۶. توجه داشته باشند ، مسائلی را که از آن اطمینان ندارید ، به‌هیچ‌وجه در نظرات ثبت نکنید ؛ همچنین از بازنشر شایعات یا اطلاعات غیرمطمئن درباره‌ی محصولات جدا خودداری کنید .
۱۷. بهتر است مطالبی در این بخش ثبت شود که برای بازدیدکنندگان سایت مفید باشد ؛ لذا از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیرمرتبط یا غیرضروری در این بخش پرهیز کنید .
۱۸. لازم است نظرات خود را به صورت نگارشی ثبت کرده و از کوتاه‌کردن کلمات یا استفاده از ادبیات محاوره تا جای ممکن خودداری کنید . استفاده از ادبیات نوشتاری که قابلیت نمایش در سایت را داشته باشد ، لازمه‌ی تایید نظرات کاربران است .
۱۹. کامنت هایی که با عرف جامعه مغایر هستند مثل کامنت های کالاهای جنسی تایید نخواهند شد.

 

شرایط ارسال نمودن پرسش یا پاسخ

– بهتر است پرسش و پاسخ کوتاه و مختصر باشد ؛ زبان و رسم‌الخط فارسی و اسلوب نگارش هم در آن رعایت شده باشد .
– برای آگاهی از تغییرات قیمت از نمودار تغییر قیمت در سایت استفاده کنید و به‌هیچ‌وجه در بخش پرسش و پاسخ در مورد «قیمت» نپرسید .
– از پرسش و پاسخ درباره‌ی آدرس سایر فروشگاه‌های فیزیکی یا اینترنتی و استفاده از لینک خودداری کنید .
– پرسش خودتان را فقط یک بار و زیر محصول موردنظرتان بنویسید .
– از ثبت اطلاعات شخصی از قبیل ایمیل ، شماره تماس و نام کاربری شبکه‌های اجتماعی در بخش پرسش و پاسخ پرهیز کنید .

 

محتوا

به سیب نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز شرکت‏‌های سازنده محصولات استفاده می‏‌کند .

لازم به ذکر است به سیب تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد . اگر محصول ارائه شده توسط به سیب دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل ، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است .
وب ‏‌سایت به سیب هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد . سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت به سیب تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى ، نیروى انسانی ، مشکلات اینترنتى ، خرابی تجهیزات کامپیوترى ، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد .

سایت به سیب ممکن است دارای سرویس‌‏هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس‌‏های جمعی ، همچون اتاق گفتگو ، تابلوی اعلانات ، تالار گفتگو ، نقد ، گروه‌‏های خبری ، شبکه دوستان و سرویس‏‌های دیگری باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران ( چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان ) ارائه می‏‌شوند .

شما توافق می‏‌کنید که از این سرویس‏‌های جمعی ، فقط برای ثبت ، ارسال و دریافت پیام‏‌هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد .

© کلیه محتویات سایت به سیب شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت به سیب تعلق دارد .

 

سیاست قیمت گذاری

سیاست قیمت‌‏گذاری در به سیب مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است . قیمت‏‌های ارائه شده برای کالاها در به سیب قیمت‏‌های خرده فروشی است که غالباً توسط تولید‏کننده و یا تامین‏‌کننده آن محصول به صورت مصوب تعیین شده است و سایر کالاها بر اساس مدل و مشخصات و همچنین کالاهای مشابه در بازار تعیین قیمت می‌‏شوند .

با نهایت احترام به کاربران و با توجه به طیف گسترده سبد محصولات ، به سیب نمی‌تواند قیمت و موجودی نهایی کالاها را قبل از سفارش گذاری به صورت قطعی اعلام نماید . در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌‏هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت‌‏گذاری ، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد ، به سیب موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید .

 

قیمت کلیه محصولات با احتساب مالیات بر ارزش افزوده است و مشتری مبلغ جداگانه‌‏ای بابت مالیات و عوارض ارزش افزوده پرداخت نمی‏‌کند ولی هزینه‏‌های بسته‌بندی ، ارسال و بیمه حمل کالا بسته به شرایط سفارش که در فرم سبد خرید اطلاع‌ ‏رسانی می‌‏شود ، ممکن است جداگانه محاسبه شود .

 

طرح تشویقی پیشنهاد شگفت‌انگیز

طرح تشویقی شگفت‌انگیز به منظور ایجاد تجربه یک خرید خوب برای کاربران در نظر گرفته شده و روزانه در این بخش تعدادی از محصولات با تخفیف‏‌هایی بسیار ویژه‏‌تر نسبت به فروش‌‏های ویژه درج می‏‌شود که این کالاها تنها برای ساعت‏‌هایی امکان سفارش گذاری دارند .

در مواردی که به دلیل استقبال کاربران موجودی کالا زودتر از موعد مقرر به پایان رسد ، وضعیت کالا به ناموجود تغییر می‏‌کند و امکان سفارش گذاری وجود نخواهد داشت . در صورتی که کالایی در روز قبل از فروش شگفت‌انگیز به سبد خرید اضافه شود و در هنگام پردازش ، کالا در طرح شگفت‌انگیز باشد ، قیمت شگفت‌انگیز اعمال می‏‌شود . به دلیل اینکه این طرح تنها یک طرح تشویقی خرید (پروموشن) است ، به سیب تعهدی در قبال سفارش‌‏های تعدادی ندارد و در صورت امکان فروش تعدادی هماهنگی‌‏های لازم انجام می‏‌شود . همچنین ، هرینه ارسال سفارش برای بخش شگفت‌انگیز به ازای هر سفارش به صورت مجزا و ثابت در نظر گرفته می‏‌شود و امکان تغییر ندارد .

نمایندگی

به سیب در حال حاضر هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها و تراکنش‏‌های مالی از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود . لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به واحد فروش به سیب اطلاع دهید .

البته در برنامه دراز مدت به سیب هست که نمایندگی های مختلفی را راه اندازی نماید و به محض راه اندازی داخل وبسایت به سیب www.behsib.com معرفی می گردند .

 

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، به سیب هیچ گونه مسئولیتی ندارد .
به سیب خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند ، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف ، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید .

 

شرایط گارانتی قطعات موبایل

برای بهره مندی از گارانتی به موارد زیر توجه فرمایید :

درصورت تغییر شرایط اولیه و فیزیکی کالا مخدوش شدن هولوگرام ضمانت ، برداشته شدن برچسب محافظ ال سی دی و تاچ و یا خم شدن فلت ، چسب خوردن ال سی دی یا تاچ جهت نصب پاره شدن فلت و یا شکستن کریستال ال سی دی باعث باطل شدن گارانتی خواهد شد .

در صورتی تاچ قسمت ال سی دی اگر کار نکرد یا بد کار کرد شامل تعویض میباشد . ( قابل توجه ) تمامی شرایط بالا برای تعویض لحاظ میشود .

تصویر ال سی دی شامل هیچگونه گارنتی نمیباشد چون تمام تست شده ارسال میشود .

ال سی دی های اورجینال شرکتی شامل گارانتی نمی گردد .

مدت زمان گارانتی باتری ها یک ماه میباشد با این وجود اگر باتری بادکرده و شکل آن از حالت معمول خارج شود شامل گارانتی نمی گردد .

کالاهای شامل گارانتی فقط با کالاهای مشابه تعویض میگردد .

دوربین ها شامل هیچگونه گارانتی نمیباشد .

تمامی فلت ها و برد شارژها ، بازر زنگ و اسپیکرهای صدا ، قاب ، درب پشت و قطعات ریز شامل هیچگونه گارانتی نمیباشد .

هزینه های رفت و برگشت حمل کالا جهت گارانتی به عهده مصرف کننده میباشد .

زمان بررسی کالای تحت گارانتی 4 روز کاری بعداز پذیرش میباشد .

جهت عودت کالا برای گارانتی حتما میبایست قبل از ارسال با واحد پشتیبانی  67584-021 هماهنگی صورت پذیرد .

شرایط تحویل با پست پیشتاز و تیپاکس خواهد بود .

 

قوانین خرید اپل آیدی

مالک مادی و معنوی اپل آیدی خریداری شده از به سیب شما هستید پس در حفظ اطلاعات و امنیت آن کوشا باشید .

هزینه گرفته شده از شما مشتری عزیز صرفاً بابت ساخت اپل آیدی با توجه به محدودیت های ساخت در کشور می باشد .
در صورت خرید اپل آیدی با ایمیل خودتان ، اگر قبلاً از آن ایمیل برای ساخت اپل آیدی استفاده کرده باشید وبسایت به سیب ، توسط ارسال ایمیل از شما درخواست ایمیل جدید می نماید چنانچه ایمیل جدید نیز قبلا توسط شما جهت ساخت ناموفق اپل ایدی به مشکل برخورد کرده باشد وبسایت به سیب اطلاعات اپل آیدی با ایمیل آماده ساخته شده را با آموزش تغییر ایمیل را برای شما ارسال می کند .

به سیب ٬ هیچگونه مسئولیتی در قبال تغییر رمز عبور و سوالات امنیتی اپل آیدی و بعدها فراموشی آن توسط مشتری را ندارد .

انجام هرگونه خدمات پس از تحویل صحیح اپل آیدی همراه با هزینه می باشد و تنها چنانچه  مشکل از سمت ما باشد نیاز به پرداخت هزینه خدمات نیست .

تحویل اپل آیدی های با ایمیل آماده بصورت اتوماتیک پس از خرید به ایمیل ثبت نام شده ارسال می گردد ولی حداقل و حداکثر زمان تحویل ایدی های با ایمیل خودتان 1 الی 72 ساعت می باشد .

در صورت هر گونه تغییر در اپل آیدی به سیب هیچ گونه مسئولیتی در قبال رفع مشکل اپل آیدی ندارد، لذا قبل از هرگونه تغییر در اپل آیدی ابتدا آن را با pc یا لب تاپ داخل سایت :  appleid.apple.com  تست نمائید .

اپل آیدی هایی که ایمیلشان و …  توسط کاربران  تغییر داده شوند ، مشمول هیچ گونه خدمات نمی شوند .

در صورت فراموش شدن  اطلاعات اپل آیدی، فقط و فقط اطلاعات در اختیار خریدار اپل آیدی با اطلاعات خریداری شده قرار می گیرد .

مسئولیت حفظ امنیت اطلاعات اپل آیدی به عهده خریدار هستش . پس خریدار می بایست به محض تحویل گرفتن اپل آیدی ،  اقدام به تغییر رمز و اطلاعات امنیتی اپل آیدی نماید .

در صورتی که پس از ساخت اپل آیدی 1 ماه گذشته باشد و با اپل آیدی فوق لاگین نکرده باشید ، چنانچه از سمت اپل دیزیبل یا حذف گردد مسئولیتی به عهده به سیب نمی باشد .

در صورتی که به هر دلیلی خود شرکت اپل اقدام به حذف اپل آیدی نماید هیچ گونه مسئولیتی به عهده وبسایت به سیب نمی باشد .

 

از زمانیکه وضعیت کالا درقسمت خدمات پس از فروش مشخص شود اگر نیاز به استرداد وجه باشد حداکثر تا 4 روز کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد .

 

تایید و پرداخت فاکتور توسط شما به منزله تایید تمامی موارد فوق میباشد .

فعالیت های این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد .

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای به سیب میباشد .

 

این صفحات را نیز حتما مشاهده بفرمائید :

حریم خصوصی

رویه های بازگرداندن کالا

جستجو در سایت

دسته بندی ها

سبد خرید

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!